O nas

Twój psiak sprawia problemy? Chcesz go czegoś nauczyć? Może po prostu potrzebujesz porady czy wsparcia? Trafiłeś idealnie!
Psioradnia to miejsce dla wszystkich, którzy chcą wychowywać swoje psiaki w pozytywnej atmosferze. Nie krzyczymy, nie sprawiamy bólu, po prostu kochamy i wiemy jak najłatwiej sie z nimi dogadać.
Psy towarzyszą nam od zawsze, bardzo chcemy, żeby wszystkie były szczęśliwe. Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i postaramy się, żeby zarówno czworonogi jak i ich właścicieli byli zadowoleni.
Sporo psiaków jest po prostu nierozumianych przez swoich opiekunów - takie rodziny "męczą" się z sobą przez długie lata, a część z nich ląduje przez to na ulicy czy w schroniskach. Nie zmienimy całego świata, ale mocno wierzymy w to, że możemy zrobić wiele dobrego dla naszych czworonożnych przyjaciół i dla osób, które do tej pory nie wiedziały, że może być lepiej.

Do Psioradni zapraszamy wszystkie psiaki - każdej płci i w każdym wieku, wszelkich gabarytów, różnego pochodzenia, bezproblemowe oraz te uważane za trudne, które wyjątkowo potrzebują pomocy. Czekamy też na osoby, które dopiero przymierzają się do powiększenia swojej rodziny o czworonożnego towarzysza, doradzimy i odpowiednio Was pokierujemy.
Nikogo nie dyskryminujemy, nikogo nie pozostawiamy samego sobie. Będzie nam niezwykle miło jeśli nam zaufacie.


Wszystkie zajęcia i konsultacje w Psioradni prowadzi Remigiusz Zabawa absolwent Kursu Warsztatu Pracy Behawiorysty oraz Kursu Instruktorskiego - Trener Canid realizowanych przez Centrum Kynologiczne Canid w Krakowie. Mimo że Remigiusz od najmłodszych lat uwielbiał zajmować się zwierzętami to duży wpływ na dalszy rozwój się w tym kierunku miała jego żona - wieloletnia wolontariuszka schroniska Psitulmnie w Zabrzu, od 2008 roku stały członek jego kadry. W wolnym czasie razem ze swoim synkiem odwiedzają podopiecznych zabrzańskiego "Psitula", lub wspólnie poszerzają swoją wiedzę z zakresu etologii, psychologii zwierząt oraz wszystkiego co z nimi związane. Do ich rodziny należą również adoptowane suczka Niunia, pies Lucjan oraz dwie kotki Łatka i Maleństwo. Temat adopcji czworonogów po przejściach jest więc im niezwykle bliski. 

Co robimy?