Porady behawioralne

Twój pies nie chce zostawać sam w domu? Niszczy? Wyje? Atakuje na spacerach ludzi? Obszczekuje inne zwierzaki? Warczy na dzieci? Goni rowery? Nie akceptuje gości? Boi się wszystkiego i wszystkich? Ciągnie na smyczy? Takie i inne problemy to zmora wielu psich opiekunów.
Głowa do góry, możemy Ci pomóc!

Zaburzenia zachowania dotyczą wielu psów bez względu na ich wielkość, rasę czy pochodzenie, często są wynikiem złej socjalizacji czy traumatycznych przeżyć.
Zaleca się, żeby takich problemów nie próbować rozwiązywać samemu czy przy pomocy internetu, ponieważ zła ocena sytuacji i niewłaściwe postępowanie może być fatalne w skutkach.

Konsultacja ma na celu zdiagnozowanie psa na podstawie obserwacji jego zachowań i wywiadu z członkami rodziny, odbywa się zazwyczaj w Psioradni, jedak zdarza się, że musi zostać przeprowadzona w domu klienta (na spotkaniu powinni być wszyscy domownicy). Po postawieniu wstępnej diagnozy przygotowujemy indywidualny plan zmiany nieporządanego zachowania i przedstawiamy go właścicielom. Długość trwania terapi i ilość spotkań zależy od konkretnego przypadku i jego potrzeb.

Jeśli potrzebujesz pomocy nie zwlekaj, umów się już teraz: kontakt@psioradnia.pl lub tel. 664-869-581




 

 

Co robimy?